Zakończenie szkolenia podstawowego OSP

10 marca 2026 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim odbył się egzamin podsumowujący szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu. Szkolenie teoretyczne i praktyczne rozpoczęło 50 osób, a ukończyło pozytywnie 33 druhów i 4 druhny.

Gratulujemy wszystkim nowym strażakom ratownikom OSP i życzymy powodzenia

Opracowanie: Michał Mazur
Zdjęcia: Michał Mazur, Dawid Wójcicki

Skip to content