Aktualności, Ważny news
Szkolenie kierowców-konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP
W dniach 11-15 maja 2026 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim odbywało się szkolenie kierowców-konserwatorów sprzętu ratowniczego Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu. Szkolenie teoretyczne i praktyczne rozpoczęło 37 druhów OSP, a ukończyło pozytywnie 36.
Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia w służbie na rzecz swoich jednostek





